Echipa noastra

img
Poverga Ruslan Director General poverga1976@gmail.com
img
Canțer Irina Director, Departamentul de Finanțe popescu_irina@mail.ru
img
Novicova Liubov Contabil liubovi.newlife@gmail.com
img
Șagovscaia Ludmila Specialist Resurse Umane sagovscaia@gmail.com
img
Railean Corina Director, Departamentul de Aprovizionare și Logistică initiativapozitiva@gmail.com
img
Cojocari Alina Șef secție, Secția Activități cu persoanele care trăiesc cu HIV kojokari.alina@gmail.com
img
Vutcariov Ina Șef secție, Secția Activități pentru persoanele aflate în conflict cu legea i.vutcariov@gmail.com
img
Dodon Vladimir Șef secție, Secția Activități în cadrul Comunității Terapeutice vdodon77@gmail.com Тел. 467-75-67
img
Belevțova Irina Șef secție, Secția Activități de protecție a drepturilor și oferire de suport pentru femeile și copiii din categoria povergairina@gmail.com Тел. 467-75-67
img
Cearanovski Constantin Șef secție, Secția Activități pentru tineri molodej16@gmail.com Тел. 472
img
Rotari Marina Director, Departamentul de Programe marinellasapaniuc@gmail.com
img
Fomina Tatiana Șef secție, Secția de Monitorizare și Evaluare melena.newlife@gmail.com
img
Derjanschi Elena Jurnalist elena.derjanschi@gmail.com
img
Mereuța Angela Lucrător Social mereuta.angela@gmail.com
img
Pavlenco Oxana Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal pavlenco.oxana@gmail.com
img
Stolearenco Andrei Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal andrei.stolearenko@gmail.com
img
Natalia Jelezoglo Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal jelezoglo.natalia@gmail.com
img
Ghenadie Melnic Recepționist melnicghenadie@gmail.com
img
Alexandr Corotaev Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal alexandrcorotaev@gmail.com
img
Daniil Iancioglo Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal iancioglodaniil@gmail.com
img
Natalia Curbasov Asistent Social natalia.curbasov99@gmail.com
img
Evgheni Cernov Recepționist chernovevghenii@gmail.com
img
Anastasia Ivanova Psiholog ivanovaad94@gmail.com
img
Gaibu Lilia Specialist Monitorizare și Evaluare liliagaibu12@gmail.com
img
Pascari Mariana Psiholog marianapascari09@gmail.com
img
Ganța Vasile Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal vasileganta9@gmail.com
img
Staricenco Andrei Lucrător Social/ Consultant de la Egal la Egal struchggg@gmail.com
img
Urasov Maxim Administrator initiativa.max@gmail.com